Zamki do drzwi nawierzchniowe

Zamki nawierzchniowe do drzwi Kraków

Zamki do drzwi nawierzchniowe – kiedy stosować?

Zamek nawierzchniowy to mechanizm, który często montowany jest w celu zwiększenia bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Jest to rozwiązanie, które w połączeniu z zamkiem wpuszczanym stanowi trudne do sforsowania zabezpieczenie. Dodatkowo zamki nawierzchniowe są proste w montażu i nie wymagają wwiercania się w drzwi. Jeśli zatem poszukujesz sposobu na to, aby szybko zabezpieczyć swoje lokum i zminimalizować ryzyko włamania, postaw na zamek nawierzchniowy.

Zamki nawierzchniowe otwiera się z zewnątrz za pomocą klucza, zaś z drugiej strony zasuwką lub gałką. Zazwyczaj stosowane są one jako dodatkowy zamek do zabezpieczenia drzwi zamkiem wpuszczanym. Dzięki temu stają się one trudniejsze do sforsowania. W niektórych przypadkach montaż zamka nawierzchniowego może być jednak jedynym możliwym rozwiązaniem. Zamek wierzchni montuje się np. gdy drzwi są zbyt cienkie.

Wybór odpowiedniego zamka nawierzchniowego do drzwi wejściowych

Na rynku dostępne są różne rodzaje zamków nawierzchniowych. Bardzo ważne jest, aby rodzaj zamka nawierzchniowego dobrać do drzwi, które mają być nim zabezpieczone. Jeśli zamek nawierzchniowy montowany jest na drzwiach wejściowych, rekomendowany jest wybór wysokiej jakości mechanizmu odznaczającego się dużą wytrzymałością, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. W przypadku montażu w drzwiach wewnętrznych można postawić na bardziej ekonomiczne mechanizmy.

Zamki nawierzchniowe można nabyć w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach. Pod względem wbudowanego w nie mechanizmu wyróżnia się także kilka rodzajów zamków. Zaliczane są do nich zamek zasuwkowy (zamek zamyka się za pomocą zasuwki uruchamianej za pomocą klucza), zamek nawierzchniowy wyposażony w mechanizm zapadkowy (zatrzaskuje drzwi), zamek do drzwi nawierzchniowy zapadkowo-zasuwkowy (łączy obie opcje), a także zamek bębenkowy.

Solidne zamki nawierzchniowe do drzwi wejściowych możesz nabyć u specjalistów z Pogotowia zamkowego Kraków. Realizując usługi ślusarskie takie jak montaż i wymiana zamków ślusarze z naszej firmy chętnie podpowiedzą, który mechanizm warto zastosować w danym przypadku, aby podnieść poziom bezpieczeństwa. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów w przypadku chęci skorzystania z usług ślusarskich oraz zakupu zamków do drzwi renomowanych marek.

Zapraszamy do kontaktu – 600-072-722

Sprzedaż zamków nawierzchniowych

Zamki nawierzchniowe to jeden z najpopularniejszych typów zabezpieczeń. Jako doświadczeni ślusarze doskonale wiemy, kiedy warto zdecydować się na zamek nawierzchniowy i udzielamy pod tym względem wskazówek naszym klientom. Wybór rodzaju mechanizmu również powinien być przemyślany i dobrany pod względem różnych czynników. Na pomoc w doborze mechanizmu możesz liczyć ze strony specjalistów z Pogotowia ślusarskiego z Krakowa.

Jeśli szukasz dobrego produktu, który zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa w Twoim domu lub mieszkaniu, koniecznie skontaktuj się z naszymi technikami, którzy pracują 7 dni w tygodniu. W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze zamki nawierzchniowe znanych i cenionych producentów. Oferujemy zarówno modele zasuwkowe, zapadkowe, jak i zasuwkowo – zapadkowe. Każdy nasz klient może liczyć na naszą pomoc, a także nabyć od nas zamek w momencie realizacji usługi ślusarskiej związanej z montażem lub wymianą zamka.

Usługi ślusarskie świadczone przez Pogotowie zamkowe z Krakowa są 7 dni w tygodniu – zadzwoń i wybierz dogodny termin montażu zamków nawierzchniowych w Krakowie: 600-072-722

Call Now Button