Montaż i wymiana zamka w drzwiach Kraków

Wymiana Zamków Krakow

Sposób na zapewnienie bezpieczeństwa w domu? Wymiana zamka w drzwiach!

Chcesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa w swoim domu, mieszkaniu lub firmie? Wezwij specjalistów z Pogotowia ślusarskiego Kraków, którzy pomogą w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie zamków do drzwi i nowoczesnych systemów zabezpieczeń oraz zajmą się ich montażem. W naszej ofercie znajdują się zamki do drzwi tradycyjne, antywłamaniowe, elektroniczne.

Korzystając z pomocy wykwalifikowanych specjalistów zyskujesz pewność, że wymiana zamka w drzwiach zostanie przeprowadzona sprawnie i bezpiecznie. Co więcej możesz nas wezwać w każdej chwili! Pogłowie ślusarskie Kraków jest do dyspozycji klientów przez całe 7 dni w tygodniu.

Montaż i wymiana zamków Kraków – jaki zamek wybrać?

Zakup nowego zamka wymaga uwzględnienia kilku aspektów, w tym klasy bezpieczeństwa oraz posiadanych atestów. Przynależność do klasy A oznacza, że zamek nie jest odporny na włamanie. Klasa B to oznakowanie średniego zabezpieczenia. Zamek wytrzyma około trzech minut przy próbie siłowego wtargnięcia do mieszkania. Najwyższą klasę C posiadają zamki, których nie można sforsować przez około 6 minut. Montaż zamków klasy C przez autoryzowanego ślusarza zapewnia uzyskanie dwuletniej gwarancji. To także najlepszy sposób na zapewnienie sobie spokoju i poczucia bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie własnego mienia.

Oprócz realizacji usług, takich jak wymiana i montaż zamków w drzwiach, nasi profesjonalni ślusarze oferują również sprzedaż zamków, które gwarantują wysoki poziom zabezpieczenia przed włamaniem. Pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania spełniającego oczekiwania względem bezpieczeństwa i wygody użytkowania. W naszej ofercie znajdują się zamki Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon, Salto, EffEff oraz wymiana zamków na elektroniczne Keso Entr oraz Simons voss. Zamiast usługi wymiany zamków można również skorzystać z usługi, jaką jest wymiana wkładki.

Nowy zamek w drzwiach to większe bezpieczeństwo. Nie czekaj dłużej – skontaktuj się z nami w celu wymiany zamków lub wkładki: 600-072-722

Wymiana zamka w drzwiach Kraków

Gdy zamontowany zamek w drzwiach wejściowych uległ zacięciu i nie można wykonać naprawy zamka, dom został okradziony, klucze zgubione lub po prostu chcemy podnieść poziom swojego bezpieczeństwa i lepiej chronić nasze mienie, warto skorzystać z usługi ślusarskiej, jaką jest wymiana zamka. Komu powierzyć wymianę zamka w drzwiach?

Montaż i wymiana zamka w drzwiach wejściowych do domu lub do mieszkania to zadanie dla eksperta! Doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych ślusarzy znajdziesz w Pogotowiu zamkowym Kraków. Posiadane umiejętności, systematyczne szkolenia z zakresu technik ślusarskich i technologii stosowanych w systemach zabezpieczeń, a także profesjonalne narzędzia sprawiają, że wymianę zamków realizujemy sprawnie i z niezwykłą starannością.

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach?

Ceny usług ślusarskich różnią się w zależności od stopnia skomplikowania prac, które musi wykonać ślusarz. Im bardziej skomplikowany model, tym trudniejsza i bardziej czasochłonna praca, co uwzględniamy przy każdej wycenie. Najdokładniejszych informacji udzieli z całą pewnością polecany specjalista z działającego 7 dni w tygodniu Pogotowia zamkowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jaki jest koszt wymiany zamka w drzwiach – skontaktuj się z nami: 600-072-722

Pogotowie zamkowe Kraków – szeroki zakres usług ślusarskich

Na pomoc Pogotowia zamkowego Kraków możesz liczyć w różnych sytuacjach. Zajmujemy się nie tylko wymianą zamków i montażem nowych mechanizmów, lecz również awaryjnym otwieraniem mieszkań, awaryjnym otwieraniem samochodów, naprawą zamków oraz serwisem zamków. W sytuacjach kryzysowych robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przybyć w najkrótszym możliwym czasie. Jesteśmy dostępni przez cały tydzień.

Pogotowie zamkowe Kraków – 600-072-722

Pogotowie Zamkowe Kraków – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych i kłódek
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Kraków TEL.: 600 072 722

Call Now Button