Montaż i Wymiana Zamków Kraków

Montaż i Wymiana Zamków Kraków

ŚLUSARZE PODPOWIADAJĄ, JAK ZABEZPIECZYĆ DOM

Osoby, które zastanawiają się nad tym, jak zwiększyć poziom bezpieczeństwa w domu czy mieszkaniu, często trafiają do Pogotowia ślusarskiego w Krakowie. To właśnie tam specjaliści od zamków do drzwi i nowoczesnych zabezpieczeń potrafią dobrać optymalne rozwiązanie w każdym przypadku. Zamki elektroniczne lub do drzwi antywłamaniowych, klasyczne modele, jak i bardziej skomplikowane mechanizmy – na tym wszystkim znają się profesjonalni ślusarze z Krakowa. Potrafią oni nie tylko przeprowadzić sprawny montaż czy wymienić zamek w drzwiach, ale także zapewnić później niezbędny serwis zamków czy w razie potrzeby dokonać ich naprawy.

ANTYWŁAMANIOWE ZAMKI DO DRZWI – CO TRZEBA WIEDZIEĆ

Domy i mieszkania wymagają zastosowania zamków, które zapewnią ochronę przed kradzieżą i włamaniem. Jednak nie wystarczy np. w Krakowie montaż zamków, nawet najlepszych, jeśli drzwi nie spełnią wymogów bezpieczeństwa.

Montaż zamka w drzwiach antywłamaniowych dokonuje się w zakładzie produkcyjnym. Wieloryglowe zabezpieczenia obsługiwane są przez jeden zamek centralny. W przypadku innych drzwi, należy zastosować odpowiedni rodzaj zamka, uwzględniając najważniejsze parametry: grubość skrzydła drzwiowego, lewy lub prawy kierunek otwierania, konstrukcję oraz rozmiar otworu, w którym umieszczony zostanie zamek.

Usługę najlepiej zlecić licencjonowanemu ślusarzowi. Fachowiec wie, jak przeprowadzić montowanie zamka w drzwiach sprawnie i bezpiecznie, a poza tym może odpowiedzieć na dodatkowe pytania, np. ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach czy jak dbać o niego dbać, by uniknąć ewentualnej awarii zamka. Specjaliści z Pogotowia ślusarskiego w Krakowie pozostają do dyspozycji przez całe 7 dni w tygodniu.

JAKI ZAMEK WYBRAĆ?

Jedną z najważniejszych informacji, jaką muszą Państwo uwzględnić przy zakupie zamka, jest potwierdzenie, czy posiada on polski atest bezpieczeństwa. Przynależność do klasy A lub oznakowanie klasy jedną gwiazdką *, oznacza, że zamek nie jest odporny na włamanie.

Klasa B lub dwie gwiazdki ** to oznakowanie średniego zabezpieczenia. Zamek wytrzyma około trzech minut, przy próbie siłowego wtargnięcia do mieszkania lub uszkodzenia zamka.

Najwyższą klasę, C lub oznakowanie trzema gwiazdkami ***, posiadają zamki, których nie można sforsować przez około 6 minut. Montaż zamków klasy C przez autoryzowanego ślusarza, zapewnia uzyskanie dwuletniej gwarancji. Nasza firma prowadzi m.in. sprzedaż zamków, które gwarantują wysoki poziom zabezpieczenia przed włamaniem.

Osoby, które interesuje wymiana zamka w drzwiach wejściowych na wybrany model z jednej z powyższych kategorii, powinni zgłosić się do renomowanego punktu Pogotowia zamkowego. Nasi technicy pomogą w wyborze oraz przeprowadzą montaż zamka do drzwi, który będzie spełniał oczekiwania względem bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Ci, którzy interesują się tym tematem, na pewno są też ciekawi cennika wymiany zamków, jaki może zaoferować Pogotowie zamkowe w Krakowie.

W zakresie naszych usług jest również wymiana zamka Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon, Salto, EffEff oraz wymiana zamków na elektroniczne tj. Keso Entr czy Simons voss. Można również skorzystać z usługi wymiany starej wkładki na nową wkładkę.

Nowy zamek w drzwiach zwiększa nasze i naszych bliskich bezpieczeństwo. Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami i dowiedz się jaka jest cena za nowy zamek lub wkładkę.

WYMIANA ZAMKA W DRZWIACH – CENA

Co do ceny usługi ślusarskiej tego rodzaju, to oczywiście zależy od samego zamka do drzwi, który może być mniej lub bardzie skomplikowany. Już samo rozróżnienie na kategorie bezpieczeństwa wskazuje, jak zróżnicowane są zamki do drzwi pod względem budowy i zastosowanych technologii. Im bardziej skomplikowany model, tym trudniejsza i bardziej czasochłonna praca, co ślusarz bierze pod uwagę przy wycenie swoich obowiązków. Cennik Pogotowia zamkowego w Krakowie prezentuje się atrakcyjnie i rozróżnia koszty w zależności od wybranego modelu. Przykładowo cena wymiany zamka (wraz z jego zakupem) zaczyna się już od 170 zł w przypadku zwykłych wkładek, natomiast przy zamkach wpuszczanych klasy C może sięgać 200 zł wzwyż (przy zamkach nawierzchniowych klasy C koszt ten będzie zaczynał się od 300 zł). Widać, że zróżnicowanie jest spore, a najdokładniejszych informacji udzieli nam polecany specjalista z działającego 7 dni w tygodniu Pogotowia zamkowego.

JAK WYMIENIĆ ZAMEK W DRZWIACH ANTYWŁAMANIOWYCH?

W Krakowie montaż zamka w drzwiach wejściowych do domu oraz do mieszkania wykonuje Pogotowie zamkowe. Usługa polega na zastosowaniu mechanicznych zabezpieczeń, w postaci zamków wewnętrznych, znajdujących się w skrzydle drzwiowym, więc niewidocznych dla oka oraz zamków nawierzchniowych. Najczęściej montuje się dwa zamki klasy C. Większa liczba może niekorzystnie wpłynąć na konstrukcję drzwi.

Decydując się na wymianę zamków i drzwi, najlepiej sięgnąć po drzwi antywłamaniowe, z jednym centralnym zamkiem. Ten rodzaj zamków do drzwi dostatecznie zabezpiecza wartościowe mienie, które mamy w domu, a także samych jego lokatorów. Wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych sprawi, że będą bezpieczne i bardziej odporne na ewentualną ingerencję z zewnątrz. Komfort psychiczny w takiej sytuacji jest nieoceniony. W razie pytań ślusarze z Krakowa służą swoją poradą oraz umiejętnościami, dzięki czemu każdy montaż i wymiana zamków przebiegają wyjątkowo sprawnie i efektywnie.

WYMIANA ZAMKA W DRZWIACH W KRAKOWIE

Jeśli w drzwiach zostanie zamontowany zamek z wymiennym cylindrem, nazywanym popularnie wkładką, w sytuacji, kiedy nie można wykonać naprawy zamka, możliwa jest wymiana zamka w drzwiach, bez konieczności wymiany całości zabezpieczenia. Praktyczną właściwością zamków z wymiennymi wkładkami, jest możliwość dokupienia potrzebnych części od dowolnego producenta, jeśli spełnią wymogi długości i sposobu otwierania rygli.

Zamiana starego zamka na zamek nowoczesny, spełniający normy bezpieczeństwa, jest gwarancją długotrwałego użytkowania i właściwego zabezpieczenia mieszkania.

POGOTOWIE ZAMKOWE Z KRAKOWA NIESIE POMOC

Jeśli Państwo poszukujecie najwyższej klasy fachowców, oferujących usługi ślusarskie takie, jak montaż i wymiana zamka lub wkładki, nasi pracownicy spełnią wszystkie wymogi za naprawdę rozsądną cenę. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, montowaniem i wymianą zamków głównych, a także dodatkowych, dla wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa. W zakresie naszych działań jest także konserwacja i serwisowanie zamków.

Dotrzemy do Państwa domów i mieszkań w krótkim czasie. Jesteśmy dostępni przez cały tydzień. Usługi świadczone przez naszą firmę cechuje rzetelność i profesjonalizm działania, także w trudnych realizacjach typu awaryjne otwieranie samochodów.

Pogotowie Zamkowe Kraków – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych i kłódek
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Kraków TEL.: 600 072 722

Call Now Button