Serwis Drzwi i Zamków Kraków

Profesjonalny serwis i naprawa zamków w Krakowie

Zepsuty zamek w drzwiach może stanowić naprawdę duży problem. W takiej sytuacji, aby podnieść poziom bezpieczeństwa oraz zapewnić sobie komfort użytkowania mechanizmu, można skorzystać z dwóch rozwiązań: naprawić go lub wymienić na nowy. Jeśli uszkodzenie jest niewielkie, naprawa zamków może okazać się bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Nie zawsze jednak warto podejmować się naprawy zamka samodzielnie – bez wiedzy i odpowiednich narzędzi może to skutkować większymi uszkodzeniami, a nawet całkowitym zepsuciem mechanizmu. Co zatem zrobić? Wezwać profesjonalnych ślusarzy z Pogotowia zamkowego Kraków!

Specjalizujemy się w naprawie zamków każdego rodzaju – niestraszny nam żaden model! Oprócz tego oferujemy serwis zamków – regularnie wykonywany stanowi klucz do długoterminowego i sprawnego działania zastosowanych zabezpieczeń.

Sprawna naprawa zamków Kraków

W jakich sytuacjach warto zamówić naprawę zamka przez profesjonalnego ślusarza? Jeśli mechanizm zamkowy w Twoich drzwiach stale się zacina, klucz znacznie trudniej się przekręca lub zamek wygląda na zużyty i wyeksploatowany, dobrze jest skorzystać z tego rodzaju usługi. Naprawa zamka może uchronić przed problemami powodującymi niepotrzebne nerwy, w tym całkowitym zacięciem zamka i brakiem możliwości otworzenia drzwi. Co więcej jej skutkiem jest także podniesienie poziomu bezpieczeństwa, gdyż zepsuty zamek jest łatwiejszy do sforsowania.

Wzywając nasze Pogotowie ślusarskie Kraków zyskujesz pewność, że naprawa zamków zostanie przeprowadzona w sposób rzetelny, niezawodny i sprawny. Dbamy o to, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom, a usługi realizować z najwyższą starannością. Tysiące wykonanych zleceń na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów pracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów – skontaktuj się z nami i zamów usługę naprawy zamka: 600-072-722

Weronika Winiarska
Weronika Winiarska
2023-07-09
Pan bardzo szybko przyjechał, już po godzinie. Otworzenie awaryjne drzwi i założenie nowego zamka przebiegło bardzo sprawnie. Cena również bardzo dobra, zaskakująco niska. Polecam 🙂
Wojciech Wojciechowski
Wojciech Wojciechowski
2023-01-04
Bardzo profesjonalna naprawa.Pan nie tylko zrobił Drawnie i szybko, ale był pełen źyczliwoßsi i cierpliwości. Polecam gorąco - gdyby się niedajboże przytrfiło.
Tomasz M
Tomasz M
2022-03-18
Bardzo polecam Pana Marka. Szybkie otwarcie, wszystko sprawnie i na czas.
Krzysztof Kulibaba
Krzysztof Kulibaba
2022-03-01
Polecam, wszystko sprawnie poszło...
Aleksandra Nowakowska
Aleksandra Nowakowska
2022-02-28
Szybka reakcja na zgłoszenie awaryjnego otwarcia. Technik zjawił się godzinę po moim telefonie otworzył mieszkanie i zaproponował zamki kilka wkładek co pozwoliło mi wybrać wkładki Keso z zastrzezonym kluczem
Maciej Normantowicz
Maciej Normantowicz
2021-12-20
Szybka i profesjonalna usługa, wszystko na czas w przystępnej cenie ! Wykonanie przez Pana Marka . Polecam !

Pogotowie zamkowe Kraków – specjaliści od naprawy zamków

Do naprawy zamka warto wezwać specjalistów, którzy znajdą się na swoim fachu oraz są wyposażeni w nowoczesne narzędzia. Decydując się na współpracę z naszymi ślusarzami zyskujesz gwarancję wykonania usług ślusarskich na najwyższym poziomie, z zaangażowaniem i troską o Twoje bezpieczeństwo. W wielu sytuacjach naprawa zamków może być niewystarczająca – w tym przypadku zaproponowana zostanie usługa, jaką jest wymiana zamków. Pracownicy Pogotowia zamkowego są zawsze przygotowani, aby wykonać również tego rodzaju usługę, doradzić wybór odpowiedniego zamka i zamontować nowy mechanizm.

W naszej ofercie znajduje się sprzedaż zamków zapewniających wysoki stopień zabezpieczenia przed włamaniem. Klientom rekomendujemy zamki spełniające wymogi bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty. Zdecydowanie odradzamy zakup tańszych zamków, bez certyfikatów. Choć koszt niecertyfikowanego zamka będzie niższy, taki mechanizm nie jest objęty gwarancją i zwykle nie spełnia wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Wybór atestowanego zamka oznakowanego klasą C zapewni spokój o bezpieczeństwo swoje, domowników oraz ochronę mienia.

Oferujemy również usługę montażu zamków elektronicznych, zawierających specjalny kod umożliwiający otwarcie zamka oraz zamki szyfrowe, które nie wymagają stosowania kluczy. Odpowiedni szyfr, wprowadzany do mechanizmu szyfrującego, powoduje otwieranie zamków.

Specjalistyczne usługi ślusarskie na terenie Krakowa

Pogotowie zamkowe specjalizuje się w realizacji usług ślusarskich na terenie Krakowa i okolic. Z fachowej pomocy naszych specjalistów możesz skorzystać zarówno wtedy, gdy potrzebujesz serwisu czy naprawy zamków w drzwiach, jak i w sytuacji, gdy konieczne jest awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów, awaryjne otwieranie samochodów, montaż i wymiana zamków.

Niesiemy pomoc ślusarską przez siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu – tel. 600-072-722

Pogotowie Zamkowe Kraków – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych i kłódek
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Kraków TEL.: 600 072 722

Call Now Button