Awaryjne otwieranie samochodów Kraków

Awaryjne Otwieranie Samochodów Krakow

Awaryjne otwieranie aut w Krakowie

Awaryjne otwieranie samochodów jest jedną z usług, które znajdują się w ofercie Pogotowia zamkowego Kraków. Realizujemy ją w trybie natychmiastowym, starając się przyjechać w miejsce wskazane w zgłoszeniu najszybciej, jak to możliwe. Doskonale wiemy, że możliwość korzystania z auta jest kluczowa do załatwiania codziennych spraw i obowiązków, dlatego dokładamy starań, aby przybyć z pomocą możliwie najszybciej!

W naszej firmie pracują specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Bez problemu poradzą sobie z każdym wyzwaniem związanym z zamkami w samochodzie. Wieloletnia praktyka zawodowa, wiedza pozyskiwana w drodze systematycznych szkoleń z zakresu technik ślusarskich i technologii zabezpieczeń, a także specjalistyczne narzędzia to gwarancja, że ślusarze z Pogotowia zamkowego Kraków sprostają każdemu zleceniu, niezależnie od przyczyny zablokowania zamka w aucie.

Nie możesz dostać się do auta? Wezwij Pogotowie zamkowe Kraków!

Przez zatrzaśnięte kluczyki lub uszkodzenie mechanizmu zamkowego nie możesz dostać się do swojego auta? Wezwij Pogotowie ślusarskie Kraków – na awaryjnym otwieraniu samochodów znamy się jak nikt inny! Zamki samochodowe otwieramy sprawnie i bezinwazyjnie, przy użyciu nowoczesnych narzędzi, które umożliwiają precyzyjną pracę. Tym samym na lakierze auta nie pozostaną żadne zadrapania, a mechanizm zamkowy nie ulegnie zniszczeniu.

Awaryjne otwieranie samochodów to nasza specjalność! Z naszych usług możesz skorzystać niezależnie od tego, jaki model samochodu posiadasz. Poradzimy sobie zarówno ze starszymi, jak i nowszymi systemami zabezpieczeń, wszystkich marek samochodów.

Weronika Winiarska
Weronika Winiarska
2023-07-09
Pan bardzo szybko przyjechał, już po godzinie. Otworzenie awaryjne drzwi i założenie nowego zamka przebiegło bardzo sprawnie. Cena również bardzo dobra, zaskakująco niska. Polecam 🙂
Wojciech Wojciechowski
Wojciech Wojciechowski
2023-01-04
Bardzo profesjonalna naprawa.Pan nie tylko zrobił Drawnie i szybko, ale był pełen źyczliwoßsi i cierpliwości. Polecam gorąco - gdyby się niedajboże przytrfiło.
Tomasz M
Tomasz M
2022-03-18
Bardzo polecam Pana Marka. Szybkie otwarcie, wszystko sprawnie i na czas.
Krzysztof Kulibaba
Krzysztof Kulibaba
2022-03-01
Polecam, wszystko sprawnie poszło...
Aleksandra Nowakowska
Aleksandra Nowakowska
2022-02-28
Szybka reakcja na zgłoszenie awaryjnego otwarcia. Technik zjawił się godzinę po moim telefonie otworzył mieszkanie i zaproponował zamki kilka wkładek co pozwoliło mi wybrać wkładki Keso z zastrzezonym kluczem
Maciej Normantowicz
Maciej Normantowicz
2021-12-20
Szybka i profesjonalna usługa, wszystko na czas w przystępnej cenie ! Wykonanie przez Pana Marka . Polecam !

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi w Twoim samochodzie

Każdemu użytkownikowi samochodu może zdarzyć się przypadkowe zamknięcie drzwi z kluczykami wewnątrz pojazdu lub zablokowanie mechanizmu zamkowego w aucie. Kiedy pojawia się taki problem, nie zawsze można samemu otworzyć drzwi pojazdu. Zanim więc dojdzie do wtargnięcia siłowego, poprzez wybicie szyby lub rozwiercenia zamka, co będzie skutkowało sporymi kosztami przy usuwaniu powstałych w ten sposób uszkodzeń, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy Pogotowia zamkowego w Krakowie, które w bezinwazyjny sposób wykona awaryjne otwieranie samochodu. Licencjonowana firma w szybki sposób wybawi z tego rodzaju kłopotów. Jesteśmy w stanie otworzyć każdy samochód, bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu, nie uszkadzając przy tym lakieru i zamka.

Jesteśmy gotowi nieść pomoc przez 7 dni w tygodniu, w tym również w niedziele i święta. Zamów awaryjne otwieranie samochodów Kraków dzwoniąc pod numer telefonu: 600-072-722

Awaryjne otwieranie samochodu – otworzymy każdy zamek!

Najczęstszą przyczyną problemów wymagających awaryjnego otwierania drzwi samochodu są zatrzaśnięte kluczyki w aucie. Pozostałe przyczyny dotyczą uszkodzeń zamków, złamania kluczyka w mechanizmie zamkowym, a także uszkodzenia baterii lub jej rozładowania w kluczykach. Powodem kłopotów z mechanizmem zamkowym w drzwiach może być także dłuższe unieruchomienie pojazdu. Osoba, która w takiej sytuacji zdecydowała się na samodzielne dostanie się do pojazdu poprzez np. rozwiercenie zamka lub wybicie szyby, musi zdawać sobie sprawę, że poczynione przy tym szkody mogą wiązać się ze sporymi kosztami. Rozwiercenie zamka, próba włamania się do własnego auta, szarpanie klamki to czynności, które niosą ze sobą ryzyko uszkodzenia lakieru, zamka czy tapicerki. Najbezpieczniej zwrócić się do specjalistycznej firmy, która profesjonalnie zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów.

Doświadczeni ślusarze z Krakowa, zatrudnieni w naszym Pogotowiu zamkowym, stosują nowoczesne narzędzia, dzięki czemu drzwi samochodu są otwierane bez żadnych uszkodzeń. Oprócz tego nasi pracownicy posiadają aktualną wiedzę o stosowanych zabezpieczeniach we wszystkich modelach zamków, którą nieustannie rozwijają w trakcie praktyki i szkoleń zawodowych. Awaryjne otwieranie samochodów na terenie Krakowa warto powierzyć doświadczonym specjalistom, którzy znają się na zamkach w autach – nam możesz zaufać!

Potrzebujesz awaryjnego otwierania auta? Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z otworzeniem samochodu, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy Pogotowia zamkowego. Dojedziemy na miejsce awarii na terenie Krakowa i okolic, w szybki sposób usuwając każdy problem związany z zamkami samochodowymi bez niepotrzebnych uszkodzeń. Bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów jest naszą wizytówką. Pracujemy przez siedem dni w tygodniu – jesteśmy w gotowości, aby nieść pomoc ślusarską również w niedziele i święta!

Oprócz awaryjnego otwierania samochodów oferujemy również inne usługi ślusarskie, w tym:

Prowadzimy także sprzedaż zamków. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pogotowie Zamkowe Kraków – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych i kłódek
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Kraków TEL.: 600 072 722

Call Now Button