Awaryjne Otwieranie Samochodów Kraków 24h

Awaryjne Otwieranie Samochodów Krakow

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi w Twoim samochodzie

Każdemu użytkownikowi samochodów może zdarzyć się przypadkowe zamknięcie drzwi z kluczykami wewnątrz pojazdu lub zepsucie się wkładki zamków. Kiedy pojawia się taki problem, nie zawsze można samemu otworzyć drzwi pojazdu. Zanim więc dojdzie do wtargnięcia siłowego, poprzez wybicie szyby lub rozwiercenia zamka, co będzie skutkowało sporymi kosztami przy usuwaniu powstałych w ten sposób uszkodzeń, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy Pogotowia zamkowego w Krakowie, które w bezinwazyjny sposób dokona awaryjnego otwierania samochodu. Licencjonowana firma w szybki sposób wybawi Państwa z kłopotów. Jesteśmy w stanie otworzyć każdy samochód, bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu, nie uszkadzając przy tym lakieru i zamka.

Awaryjne otwieranie samochodu, wykonane przez specjalistów, pozwoli uniknąć poważnych uszkodzeń i w konsekwencji dużych wydatków związanych z naprawą zamków. Cena jaką otrzymasz za awaryjne otwierania auta jest bardzo konkurencyjna z innymi, co spowoduje miłe zaskoczenie.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodu w Krakowie?

Usługi ślusarskie takie jak awaryjne otwieranie samochodów mają duży rozstrzał cenowy. Na cenę ma wpływ wiele czynników – od odległości jaką ślusarz musi pokonać do klienta, po model auta jaki trzeba otworzyć. Na cenę nie ma wpływu to czy kluczyki w aucie są zatrzaśnięte, czy właściciel po prostu je zgubił. Ceny awaryjnego otwierania samochodów wahają się od 170 zł. do 350 zł.

Przed zleceniem możesz wykonać telefon do nas i dowiedzieć się jaka może Cię wynieść cena za awaryjne otwieranie. Nasze Pogotowie zamkowe poinformuje Cię o wszystkich kosztach jakie możesz ponieść. Zadzwoń do nas – 600 072 722

Awaryjne otwieranie samochodu – otworzymy każdy zamek

Najczęstszą przyczyną problemów są zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie. Kolejne problemy dotyczą zamków a dokładniej jest brak właściwej konserwacji, a także uszkodzenia baterii lub jej rozładowanie w kluczykach. Powodem kłopotów z mechanizmem u drzwi może stać się dłuższe unieruchomienie pojazdu. Klient, który zdecydował się na samodzielne dostanie się do pojazdu poprzez, np. rozwiercenie zamka lub wybicie szyby, musi zdawać sobie sprawę, że poczynione przy tym  szkody mogą wiązać się ze sporymi kosztami. Rozwiercenie zamka, próba włamania się do własnego auta, wyszarpnięcie klamki, itp. czynności, to ryzyko uszkodzenia lakieru, uszczelki i wewnętrznej części zamka. Najbezpieczniej zwrócić się do specjalistycznej firmy, która profesjonalnie zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów. Doświadczeni ślusarze z Krakowa, zatrudnieni w naszym Pogotowiu zamkowym, stosują zasady lockpickingu, dzięki czemu drzwi samochodu zostaną otwarte bez żadnych uszkodzeń. Pracownicy korzystają z najnowocześniejszych narzędzi, posiadają aktualną wiedzę o stosowanych zabezpieczeniach we wszystkich modelach zamków i są gotowi nieść pomoc  przez 7 dni w tygodniu. Awaryjne otwieranie samochodów na terenie Krakowa warto powierzyć doświadczonym specjalistom, którzy znają się na zamkach w autach.

Pomoc przy złamanym kluczyku w samochodzie?

Sytuacja, kiedy zbyt gwałtowne przekręcenie kluczyka doprowadziło do jego pęknięcia, nie należy do wyjątkowych. Samodzielne wyciągnięcie końcówki kluczyka ze stacyjki lub z zamka wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi i umiejętności. Pomysł, na rozebranie stacyjki, wiąże się z ryzykiem jej uszkodzenia i z wysokimi kosztami usunięcia powstałych szkód. Firma, wyspecjalizowana w awaryjnym otwieraniu auta, świadczy usługi ślusarskie, dzięki czemu usunie złamany kluczyk, a także zajmie się dorobieniem nowego.

Potrzebujesz awaryjnego otwierania auta? – Zapraszamy do kontaktu

Jeśli mają Państwo problemy z awaryjnym otwieraniem samochodu, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy Pogotowia zamkowego. Dojedziemy na miejsce awarii na terenie Krakowa i okolic, w szybki sposób usuwając każdą przeszkodę w uruchomieniu samochodu. Pracujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W razie kłopotów z otwarciem samochodu nasi specjaliści dotrą na miejsce na Państwa wezwanie i zajmą się usunięciem złamanego kluczyka, bez niepotrzebnych uszkodzeń. Bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów jest naszą wizytówką. Prowadzimy także sprzedaż zamków.

Pogotowie Zamkowe Kraków – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych i kłódek
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Kraków TEL.: 600 072 722

Call Now Button