Zamki do drzwi Kraków

Sprzedaż wysokiej jakości zamków do drzwi zewnętrznych

Zamki do drzwi są niezbędnym elementem zabezpieczenia każdego mieszkania, domu czy innego budynku lub pomieszczenia. Przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na poziom bezpieczeństwa, wygodę użytkowania oraz estetykę. Nie należy oszczędzać na jakości zamka, ponieważ jest to inwestycja w bezpieczeństwo własne oraz naszego mienia. Wybierając odpowiedni, solidny zamek do drzwi, zyskujemy spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Właściwe zabezpieczenie mieszkania przed włamaniem to gwarancja, że spokojnie można wyjść z domu. Bezpieczeństwo może zapewnić zastosowanie certyfikowanego zamka do drzwi Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon, Salto, Lob, Evva, EffEff, Assa Abloy, Simons Voss. Są to zamki wysokiej klasy posiadające certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa, które stanowią doskonałą ochronę drzwi drewnianych, aluminiowych czy stalowych.

Najczęściej stosowane są zamki wpuszczane w drzwi oraz zamki nawierzchniowe. Zamki wpuszczane  w skrzydła drzwiowe są niewidoczne, natomiast zamki nawierzchniowe montowane są na drzwiach. Szczególnym rodzajem zamka wpuszczanego jest certyfikowany zamek wielopunktowy, przeznaczony do zastosowania w drzwiach o wzmocnionej konstrukcji. Taki zamek posiada wysoką klasę antywłamaniową. Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Krakowie często zajmują się montażem takich zamków.

Producenci zamków godni zaufania

Wybór najlepszych zamków do drzwi zapewnia mieszkańcom komfort psychiczny oraz maksymalne bezpieczeństwo. Wejścia do mieszkań i domów powinny bronić renomowane, wysokiej jakości zamki do drzwi Gerda, Dierre, Mottura, KESO, IKON, SALTO, EffEff, Assa Abloy, Simons Voss. Takie zamki są bezpieczne i trudne do sforsowania przez niepożądne osoby. Zapewniają najlepszą ochronę mienia znajdującego się w mieszkaniach, domach czy w firmach.

Doskonałe połączenie, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa, stanowi zamek wpuszczany służący do zamykania i otwierania rygli w skrzydłach drzwiowych oraz zamek nawierzchniowy, znajdujący się po stronie wewnętrznej drzwi. Właściwe zamontowanie zamków tego typu zapewni Pogotowie zamkowe działajace na terenie Krakowa i okolic.

Wyspecjalizowani pracownicy realizują bezbłędny montaż, a wybrany przez klienta zamek do drzwi znajdujących się w naszej ofercie marek takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon, Salto, Lob, Evva spełni wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Z kolei systematyczne serwisowanie zamków, które również proponujemy naszym klientom, pozwoli na długie użytkowanie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów oraz uniknięcie konieczności korzystania z usługi typu naprawa zamków.

Weronika Winiarska
Weronika Winiarska
2023-07-09
Pan bardzo szybko przyjechał, już po godzinie. Otworzenie awaryjne drzwi i założenie nowego zamka przebiegło bardzo sprawnie. Cena również bardzo dobra, zaskakująco niska. Polecam 🙂
Wojciech Wojciechowski
Wojciech Wojciechowski
2023-01-04
Bardzo profesjonalna naprawa.Pan nie tylko zrobił Drawnie i szybko, ale był pełen źyczliwoßsi i cierpliwości. Polecam gorąco - gdyby się niedajboże przytrfiło.
Tomasz M
Tomasz M
2022-03-18
Bardzo polecam Pana Marka. Szybkie otwarcie, wszystko sprawnie i na czas.
Krzysztof Kulibaba
Krzysztof Kulibaba
2022-03-01
Polecam, wszystko sprawnie poszło...
Aleksandra Nowakowska
Aleksandra Nowakowska
2022-02-28
Szybka reakcja na zgłoszenie awaryjnego otwarcia. Technik zjawił się godzinę po moim telefonie otworzył mieszkanie i zaproponował zamki kilka wkładek co pozwoliło mi wybrać wkładki Keso z zastrzezonym kluczem
Maciej Normantowicz
Maciej Normantowicz
2021-12-20
Szybka i profesjonalna usługa, wszystko na czas w przystępnej cenie ! Wykonanie przez Pana Marka . Polecam !

Nowoczesne i niezawodne zamki drzwiowe

W naszej ofercie znajdują się także elektroniczne zamki do drzwi. Elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr lub Simons Voss to zabezpieczenie domu za pomocą najnowocześniejszych technologii. Zamek KESO ENTR może być obsługiwany przez telefon, pilota, odpowiednim kodem, po sprawdzeniu linii papilarnych oraz kartą. Ten typ zabezpieczenia może zostać zamontowany na każdych drzwiach, bez konieczności wiercenia. Poszczególne elementy systemu łączą się ze sobą w sposób bezprzewodowy.

Zamek SIMONS VOSS przystosowany jest do otwierania za pomocą klucza oraz pilota. Wciśnięcie na urządzeniu przycisku uaktywnia w sposób zdalny otwieranie drzwi. Klienci, którzy pragną wyeliminować klucze i pilota, a tym samym zminimalizować możliwość ich zgubienia, mogą wybrać zamek otwierany kodem. Klawiatura kodowa jest estetycznym panelem, a umieszczenie jej na ścianie doda wnętrzu nowoczesnego designu. Producent posiada także zamki na kartę zbliżeniową oraz na pilota, uaktywniającego się po zaakceptowaniu linii papilarnych użytkownika. Wyjątkową ofertą jest możliwość połączenia zamka z aplikacją Mobile Key, co skutkuje obsługiwanie systemu drogą on-line.

Wybór nowoczesnego elektronicznego zamka do drzwi KESO Entr lub Simons Voss jest wygodnym i bezpiecznym sposobem na zabezpieczenie mieszkania przed wtargnięciem niepowołanych osób. Interesuje Cię tego ten rodzaj zamka do drzwi? Skontaktuj się z nami: 600-072-722

Na co zwrócić uwagę wybierając zamek drzwiowy?

Zamki do drzwi są niezbędnym elementem każdego domu, mieszkania, firmy. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, lecz wpływają one również na wygodę użytkowania drzwi. W dzisiejszych czasach na rynku dostępne są różnego rodzaju zamki, a przy ich wyborze warto wziąć pod uwagę kilka czynników.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze zamka do drzwi. Z tej przyczyny dobrze jest zainwestować w odpowiednio mocny, trwały zamek wysokiej jakości. Warto zwrócić uwagę na klasyfikacje zamków: zamki klasy C są najbezpieczniejsze, a zamki klasy A – najmniej. W celu zapewnienia bezpieczeństa i ochrony mienia dobrze jest postawić na zamki z certyfikatami jakości i atestami bezpieczeństwa, które potwierdzają ich trwałość i odporność.

Wygoda użytkowania

Zamki do drzwi powinny być nie tylko bezpieczne, ale także wygodne w użytkowaniu. Ważne jest, aby klucze łatwo się obracały, a zamek otwierał się bez problemów. Obecnie na rynku dostępne są również zamki z elektronicznym systemem otwierania, które pozwalają na wygodne i szybkie otwieranie drzwi bez użycia klucza. Warto zwrócić uwagę na takie funkcje, jak automatyczne zamykanie czy możliwość otwierania drzwi zdalnie za pomocą smartfona.

Estetyka

Zamki do drzwi mogą również wpłynąć na estetykę wnętrza. Obecnie na rynku dostępne są zamki w różnych kolorach i wzorach, które można dopasować do stylu i kolorystyki drzwi.

Wybierz rodzaj zamka do drzwi dopasowany do Twoich potrzeb!

Chcesz wymienić zamki w drzwiach dla większego bezpieczeństwa swojego oraz domowników i zapewnienia lepszej ochrony swojego mienia? Skorzystaj z naszych usług! Specjaliści z Pogotowia zamkowego Kraków w swojej ofercie posiadają sprzedaż zamków Gerda, Dierre, Mottura,Keso, Ikon, Salto, Lob, Evva oraz zamków elektronicznych najnowszej generacji.

Pracujemy siedem dni w tygodniu, dlatego z powodzeniem możesz skorzystać z naszych usług o dogodnej dla Ciebie porze. Czekamy na Twój telefon: 600-072-722.

Pogotowie Zamkowe Kraków – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych i kłódek
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Kraków TEL.: 600 072 722

Call Now Button