Zamki do drzwi Kraków

Prowadzimy sprzedaż zamków Gerda, Dierre, Mottura …

Właściwe zabezpieczenie mieszkania przed włamaniem to gwarancja, że spokojnie można wyjść z domu. Bezpieczeństwo może zapewnić zastosowanie certyfikowanego  zamka  do drzwi Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon, Salto, Lob, Evva

Najczęściej stosowane są zamki wpuszczane w drzwi oraz nawierzchniowe. Zamki wpuszczane  w skrzydła drzwiowe są niewidoczne, natomiast zamki nawierzchniowe montowane są na drzwiach.

Szczególnym rodzajem zamka wpuszczanego jest certyfikowany zamek wielopunktowy, przeznaczony do zastosowania w drzwiach o wzmocnionej konstrukcji. Taki zamek posiada klasę antywłamaniową, określaną jako 7C. Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Krakowie często zajmują się montażem takich zamków.

Klienci chętnie wybierają drzwi antywłamaniowe, w których zamek centralny został zamontowany fabrycznie. Jeden zamek centralny obsługuje wieloryglowe zabezpieczenia.

Zamki do drzwi Gerda, Dierre, Mottura, KESO, IKON, SALTO, EffEff, Assa Abloy, Simons Voss stanowią dobrą ochronę drzwi drewnianych, aluminiowych i stalowych. Spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa, a ich zaletą jest możliwość montażu zamków wewnątrz skrzydeł drzwiowych, jak i nawierzchniowo. 

Producenci zamków godni zaufania

Wybór najlepszych zamków do drzwi zapewnia mieszkańcom komfortowe samopoczucie. Wejścia do mieszkań i domów powinny bronić przynajmniej dwa zamki do drzwi Gerda, Dierre, MotturaKESO, IKON, SALTO, EffEff, Assa Abloy, Simons Voss Takie zamki są tak bezpieczne, że w razie zatrzaśnięcia mechanizmu konieczna jest interwencja profesjonalnego ślusarza i usługa awaryjnego otwierania mieszkań.

Najbezpieczniejszym połączeniem będzie zamek centralny, służący do zamykania i otwierania rygli w skrzydłach drzwiowych oraz zamek nawierzchniowy, znajdujący się po stronie wewnętrznej drzwi. Właściwe zamontowanie zamków zapewni Pogotowie zamkowe, obsługujące Kraków i okolice.

Wyspecjalizowani pracownicy zapewnią bezbłędny montaż, a wybrany przez Klienta zamek do drzwi Gerda, Dierre, Mottura,Keso, Ikon, Salto, Lob, Evva spełni wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Systematyczne serwisowanie zamków pozwoli na długie użytkowanie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów oraz uniknięcie konieczności korzystania z usługi typu naprawa zamków.

Nowoczesne i niezwykłe

Elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr lub Simons Voss to spełnienie marzeń człowieka o możliwości użycia najnowocześniejszych technologii. Zamek KESO ENTR może być obsługiwany przez telefon, pilota, odpowiednim kodem, po sprawdzeniu linii papilarnych oraz kluczem. Ten typ zabezpieczenia może zostać zamontowany na każdych drzwiach, bez konieczności ich nawiercania i stosowania śrub. Poszczególne elementy systemu łączą się ze sobą w sposób bezprzewodowy.

Zamek SIMONS VOSS przystosowany jest do otwierania za pomocą klucza oraz pilota. Wciśnięcie na urządzeniu przycisku uaktywnia w sposób zdalny otwieranie drzwi. Klienci, którzy pragną wyeliminować klucze i pilota, a tym samym zminimalizować możliwość zgubienia, mogą wybrać zamek otwierany kodem. Klawiatura kodowa jest estetycznym panelem, a umieszczenie jej na ścianie doda wnętrzu nowoczesnego designu. Producent posiada także zamki na kartę zbliżeniową oraz na pilota, uaktywniającego się po zaakceptowaniu linii papilarnych użytkownika. Wyjątkową ofertą jest możliwość połączenia zamka z aplikacją Mobile Key, co skutkuje obsługiwanie systemu drogą on-line.

Wybór nowoczesnego elektronicznego zamka do drzwi KESO Entr lub Simons Voss jest wygodnym i bezpiecznym sposobem na zabezpieczenie mieszkania przed wtargnięciem niepowołanych osób.

Zapraszamy do kontaktu

Najlepsi specjaliści Pogotowia zamkowego z Krakowa w swojej ofercie posiadają sprzedaż zamków Gerda, Dierre, Mottura,Keso, Ikon, Salto, Lob, Evva oraz zamków elektronicznych, najnowszej generacji.

Pracujemy siedem dni w tygodniu dlatego z powodzeniem można korzystać z naszych usług o każdej porze – szczególnie do trudnych realizacji – takich np. jak: awaryjne otwieranie samochodów. Czekamy na Państwa telefon – 600 072 722.

Pogotowie Zamkowe Kraków – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych i kłódek
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Kraków TEL.: 600 072 722

Call Now Button