Zamek do drzwi Gerda RIM 6000S

KESO RIM 6000 S - zamiennik GERDA

Bezpieczne drzwi antywłamaniowe Gerda Star S

Drzwi Gerda Star S są niezwykle popularne i często montowane w polskich domach. Są one wyposażone w zamek, w którym znajduje się wkładka cylindryczna Gerda RIM 6000 S. Jest to mechanizm, który przez wiele lat stanowi skuteczne zabezpieczenie domów i mieszkań, jednak aktualnie stosunkowo łatwo jest podrobić klucze do tego rodzaju zamków. Jest to również mechanizm dość starej generacji. Z tej przyczyny wielu właścicieli drzwi antywłamaniowych Gerda Star S poszukuje rozwiązań, które będą nowocześniejsze i zagwarantują im wyższy poziom zabezpieczenia.

Do niedawna właściciele zamków Gerda RIM 6000 S mieli problem, ponieważ na rynku brakowało wkładek lub zamków wymiennych innych niż od wspomnianego producenta. Sytuacja na szczęście uległa zmianie i możliwie stało się wymienienie wkładki w drzwiach Gerda Star S!

KESO RIM 6000 S

Wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych Gerda

Jakim mechanizmem zastąpić zamek do drzwi Gerda RIM 6000s S? Na rynku dostępny jest zamiennik zamka GERDA RIM 6000 S – nowoczesny mechanizm sprawdzonej, szwajcarskiej marki, czyli zamek KESO RIM 6000 S. Jest to urządzenie zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Posiada on 4 dedykowane klucze oraz unikalną kartę bezpieczeństwa, której posiadanie umożliwia dorobienie kolejnych egzemplarzy.

Dlaczego warto wymienić zamek na Gerda RIM 6000 S?

Kłopotliwym elementem całej konstrukcji zamka Gerda RIM 6000 S jest klucz rurkowy. Jego wadą jest budowa oparta na kształcie rurki pustej w środku, która w toku użytkowania nie tylko się wycierała, ale także potrafiła niezauważalnie zapchać. W efekcie często ślusarze z Pogotowia zamkowego w Krakowie są wzywani do mieszkań i domów na naprawę zamka tego typu.

Nasza firma proponuje wymianę zamka Gerda RIM 6000S na nowoczesny zamek KESO RIM 6000 S będący jedynym zamiennikiem zamka Gerda wykonanym przez inną firmę. KESO Omega 2 to mechanizm obsługiwany przez klucze płaskie, które gwarantują wygodne użycie. Do każdej wkładki dopasowane są 4 klucze i karta bezpieczeństwa umożliwiająca dorobienie nadprogramowych egzemplarzy. Ważnym jest, że kluczy nie można w żaden sposób podrobić bez wykorzystania karty bezpieczeństwa.

Wymiana wkładki Gerda RIM 6000 s

Posiadasz drzwi Gerda S zamek Gerda RIM 6000s i chcesz go wymienić na bezpieczniejsze, bardziej nowoczesne rozwiązanie? W naszej ofercie znajduje się montaż zamka KESO RIM 6000 S, czyli mechanizm, który znacząco podnosi poziom zabezpieczenia domów i mieszkań. Zgłoś się do Pogotowia zamkowego w Krakowie – szybko i profesjonalnie przeprowadzimy montaż i wymianę zamka lub wkładki Gerda RIM 6000S dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się zwiększoną ochroną swojego mienia i wyższym poziomem bezpieczeństwa. Zadzwoń pod numer: 600-072-722

Call Now Button