Zamek do drzwi Gerda RIM 6000S

Jeśli jesteś posiadaczem popularnych drzwi antywłamaniowychKESO RIM 6000 S - zamiennik GERDA Gerda Star S to z pewnością korzystasz z wkładki Gerda RIM 6000S wykorzystującej klucze rurkowe. Ten model zabezpieczeń końcem ubiegłego wieku był jednym z najbardziej polecanych przez specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa. Jego jedynym mankamentem na ówczesny czas było to, że obsługiwał jedynie wkładki marki Gerda. Żadna marka istniejąca w tamtym czasie na rynku nie zaproponowała wkładek, które mogłyby obsługiwać antywłamaniowe drzwi Gerda.

Klucz rurkowy – anachronizm powodujący problemy

Kłopotliwym elementem całej konstrukcji był także klucz rurkowy. Jego wadą była budowa oparta na kształcie rurki pustej w środku, która w toku użytkowania nie tylko się wycierała, ale także potrafiła niezauważalnie zapchać. W efekcie często ślusarze z Pogotowia zamkowego w Krakowie byli wzywani do mieszkań i domów na naprawę zamka, po czym w toku pracy odkrywali, że przyczyną nieprawidłowej pracy klucza w mechanizmie (brak możliwości zamykania i otwierania zamka) była zatkana rurka.

Dlaczego warto wymienić zamek

Nasza firma proponuje wymianę zamka Gerda RIM 6000S na nowoczesny zamek KESO RIM 6000 S będący jedynym zamiennikiem zamka Gerda wykonanym przez inną firmę. KESO Omega2 to mechanizm obsługiwany przez klucze płaskie, które gwarantują wygodne użycie. Do każdej wkładki dopasowane są 4 klucze i karta bezpieczeństwa umożliwiająca dorobienie nadprogramowych egzemplarzy. Ważnym jest, że kluczy nie można w żaden sposób podrobić bez wykorzystania karty bezpieczeństwa.

Co więcej, ten mechanizm może funkcjonować w systemie Master Key – czyli kilku zamków obsługiwanych przez 1 klucz. Dzięki niemu wszystkie zamknięcia w Twoim domu możesz otwierać za pomocą 1 klucza dedykowanego zarówno do drzwi mieszkania czy domu, jak i garażu, skrzynki pocztowej, szafek itp.

KESO RIM 6000 S

Postaw na sprawdzone usług wymiany zamków

Chcesz zamontować wygodny i bezpieczny zamek KESO RIM 6000 S także w swoim domu? Zgłoś się do Pogotowia zamkowego w Krakowie – szybko i profesjonalnie przeprowadzimy montaż i wymianę zamka lub wkładki Gerda RIM 6000S dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się skutecznym zabezpieczeniem w każdym wskazanym przez siebie miejscu. Zadzwoń pod numer 600-072-722

Call Now Button