KESO RIM 6000S – idealny zamiennik zamka Gerda RIM 6000S

Jaki wybrać zamiennik zamka do drzwi Gerda RIM 6000S?

Nie tylko profesjonalni ślusarze wiedzą, że zamek do drzwi Gerda RIM 6000S  to  jeden z częściej wybieranych modeli przez użytkowników prywatnych. Kojarzony jest on z wysokim poziomem bezpieczeństwa, które zapewnia, chociaż nie można niestety powiedzieć czegoś równie pozytywnego o poziomie komfortu dla osób korzystających z tego zamka do drzwi.  Największym mankamentem Gerda RIM 6000S  jest jego klucz – długi i dość nieporęczny sprawia niekiedy problemy jego użytkownikom. Z tego względu, pomimo, że producent zamków i wkładek Gerda jest wysoce cenionym specjalistą na rynku zabezpieczeń, to właśnie ten określony model sygnowany jego marką jest uznawany za nie do końca udany. W praktyce wychodzi bowiem, że o ile bezpieczeństwo jest sprawą kluczową dla każdego z nas, to wygoda również ma spore znaczenie. Nie dziwi więc fakt, że konsumenci zaczęli poszukiwać zamiennika zamka do drzwi Gerda RIM 6000S. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą profesjonalni ślusarze z Pogotowia zamkowego w Krakowie, którzy w kompetentny sposób udzielają porad i pomagają wybrać odpowiedni produkt. W oczach specjalistów idealnym zamiennikiem opisywanego modelu jest zamek do drzwi KESO RIM 6000S. Warto przyjrzeć się bliżej temu, co ma w sobie wyjątkowego.

Jaki zamek i wkładka do drzwi antywłamaniowych Gerda Star S?

Część osób na pewno dobrze kojarzy drzwi antywłamaniowe Gerda Star S. To właśnie one montowane są w wielu domach.  Pomimo ogólnej wysokiej jakości mają one jednak wkładkę z kluczem rurkowym, a jak było już wcześniej powiedziane, użytkowanie takiego produktu nie zapewnia dostatecznej wygody wymagającym konsumentom. Nieporęczność oraz wielkość takiego klucza to nie wszystko. Osoby, które z niego na co dzień korzystają, narzekają też na fakt, że otwór zamka Gerda RIM 6000S dość łatwo się zapycha. Tym samym sprawia dodatkowe problemy przy otwieraniu i zamykaniu drzwi za pomocą klucza, a poza tym może to doprowadzić do obniżenia poziomu bezpieczeństwa, które jest w końcu ważnym wyznacznikiem wyboru danego mechanizmu dla każdej osoby. To wszystko sprowadza się do tego, że zaczęto sukcesywnie wymieniać zamki w drzwiach, które miały zamontowany tego typu mechanizm, na odpowiadający i jednocześnie znacznie nowocześniejszy produkt. Wkładka KESO RIM 6000S jest produkowana w Szwajcarii, co dla wielu osób już samo w sobie jest wyznacznikiem jej wysokiej jakości. Doskonale zastępuje zamek Gerda i zapewnia przy tym o wiele większą wygodę. Co ważne, wkładka zaproponowana przez producenta zamków KESO ma w komplecie cztery chronione patentem Omega2 klucze, dzięki któremu są one zabezpieczone przed nieuprawionym kopiowaniem (zapewnia to specjalna karta bezpieczeństwa).

Dodatkowy atut zamka KESO RIM 6000S

To jeszcze nie wszystko, ponieważ warto przytoczyć także inną zaletę zamka KESO, który tak dobrze zastępuje model Gerda RIM 6000S. Otóż daje on możliwość tworzenia rozbudowanych systemów Master Key, które polegają na tym, że przy użyciu tylko jednego klucza można otwierać i zamykać różne zamki w domu, hotelu, biurowcu czy innym obiekcie. Oczywiście, aby korzystać z szeregu zalet, jakie prezentuje KESO RIM 6000S, należy powierzyć jego montaż wykwalifikowanemu fachowcowi. Ślusarze, którzy tworzą zespół Pogotowia zamkowego z Krakowa, mają duże doświadczenie w zakresie montowania i wymiany tego typu mechanizmów. Potrafią też doradzić, w jaki sposób dbać o zamki do drzwi, czy też oferują szybką pomoc w razie ewentualnych usterek bądź konieczności przeprowadzenia awaryjnego otwierania mieszkania. Warto zapisać numer telefonu do Pogotowia ślusarskiego z Krakowa i skontaktować się w razie potrzeby: 600 072 722

Pogotowie Zamkowe Kraków – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych i kłódek
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Kraków TEL.: 600 072 722

Call Now Button